proffscenter desktop

K-rauta för Proffs

Att bli företagskund hos K-rauta har många fördelar. Utöver en personlig kontaktperson som lär känna dig och din verksamhet erbjuder vi massvis med tjänster anpassade efter dina behov.

Ansök med BankID

Ekonomifrågor

Telefon: 08-527 379 50

Telefontider: 10-14 helgfria vardagar

foretag@k-rauta.se

Eskilstuna

Gruppnummer: 016-541 69 50

Gruppmail: foretag.eskilstuna@k-rauta.se

Mladen Micic

Telefon: 016-541 69 54

Mobil: 070-455 69 23

mladen.micic@k-rauta.se

Calle Rettne

Telefon: 016-541 69 51

Mobil: 070-455 69 25

calle.rettne@k-rauta.se

Lars Junger

Telefon: 016-541 69 51

Mobil: 070-455 69 26

lars.junger@k-rauta.se

Mark Karlsson

Telefon: 016-541 69 52

Mobil: 070-455 69 27

mark.karlsson@k-rauta.se

Gävle

Gruppnummer: 026-420 19 50

Gruppmail: foretag.gavle@k-rauta.se

Henrik Hedberg

Telefon: 026-420 19 51

Mobil: 070-431 54 52

henrik.hedberg@k-rauta.se

David Repenning

Telefon: 026-420 19 52

Mobil: 070-431 54 56

david.repenning@k-rauta.se

Halmstad

Gruppnummer: 035-260 29 50

Gruppmejl: foretag.halmstad@k-rauta.se

Tommy Frid

Telefon: 035-260 29 51

Mobil: 070-455 69 36

tommy.frid@k-rauta.se

Anders Hollsten

Telefon: 035-260 29 52

Mobil: 070-455 69 37

anders.hollsten@k-rauta.se

Stockholm, Järfälla

Gruppnummer: 08-588 00 950

Gruppmejl: foretag.jarfalla@k-rauta.se

Jonas Tegnefjord

Telefon: 08-588 009 51

Mobil: 070-455 69 49

jonas.tegnefjord@k-rauta.se

Mattias Kyhlström

Telefon: 08-588 009 53

Mobil: 070-455 69 48

mattias.kyhlstrom@k-rauta.se

Markus Börjesson Barr

Telefon: 08-588 00 957

Mobil: 070-431 09 39

markus.borjesson-barr@k-rauta.se

Mattias Pettersson

Telefon: 08-588 009 58

Mobil: 070-431 09 35

mattias.pettersson@k-rauta.se

Jönköping

Gruppnummer: 036-291 19 50

Gruppmejl: foretag.jonkoping@k-rauta.se

Kristian Kvasina

Telefon: 036-291 19 52

Mobil: 070-431 54 66

kristian.kvasina@k-rauta.se

Karlstad

Stefan Nyquist

Telefon: 070-4315404

stefan.nyquist@k-rauta.se

Alex Hultgren

Telefon: 070-4315408

alex.hultgren@k-rauta.se

Samir Defange

Telefon: 070-4315409

samir.defange@k-rauta.se

Stockholm, Kungens Kurva

Gruppnummer: 08-562 269 50

Gruppmejl: foretag.kungenskurva@k-rauta.se

André Guettler

Mobil: 070 431 09 28

andre.guettler@k-rauta.se

Marcin Kaczmarek

Telefon: 08-562 269 52

Mobil: 070-455 69 02

marcin.kaczmarek@k-rauta.se

Viktor Bengtsson

Mobil: 070-455 69 04

viktor.bengtsson@k-rauta.se

Kent Eriksson

Mobil: 070-431 09 25

kent.eriksson@k-rauta.se

Linköping

Gruppnummer: 013-25 25 50

Gruppmejl: foretag.linkoping@k-rauta.se

Richard Salomonsson

Telefon: 013-25 39 52

Mobil: 070-431 09 66

richard.salomonsson@k-rauta.se

Malmö

Gruppnummer: 040-601 19 50

Gruppmejl: foretag.malmo@k-rauta.se

Adam Andersson

Telefon: 040-601 19 53

Mobil: 070-431 54 43

adam.andersson@k-rauta.se

Robert Egeric

Telefon: 040-601 19 51

Mobil: 070-431 54 46

robert.egeric@k-rauta.se

Ahmed Chahrour

Telefon: 040-601 19 50

Mobil: 070-431 54 44

ahmed.chahrour@k-rauta.se

Matko Scapec

Mobil: 070-431 54 42

matko.scapec@k-rauta.se

Göteborg, Mölndal

Gruppnummer: 031-67 59 50

Gruppmejl: foretag.molndal@k-rauta.se

Joakim Ivarsson

Telefon: 031-67 59 51

Mobil: 070-431 54 17

joakim.ivarsson@k-rauta.se

Petter Ljungberg

Telefon: 031-67 59 53

Mobil: 070-431 54 14

petter.ljungberg@k-rauta.se

Peter Andersson

Telefon: 031-67 59 52

Mobil: 070-455 69 17

peter.andersson@k-rauta.se

Mikael Thorell

Telefon: 031- 67 59 54

Mobil: 070-431 54 19

mikael.Thorell@k-rauta.se

Norrköping

Gruppnummer: 011-36 76 50

Gruppmejl: foretag.norrkoping@k-rauta.se

Patrik Hellenros

Telefon: 011-36 79 52

Mobil: 070-431 09 46

patrik.hellenros@k-rauta.se

Pelle Karlsson

Mobil: 070-431 09 49

pelle.karlsson@k-rauta.se

Sundsvall

Gruppnummer: 060-740 19 50

Gruppmejl: foretag.sundsvall@k-rauta.se

Andreas Karlsson

Telefon: 060-740 19 51

Mobil: 070-431 54 26

andreas.karlsson@k-rauta.se

Kristoffer Sellstedt

Telefon: 060-740 19 52

Mobil: 070-431 54 29

kristoffer.sellstedt@k-rauta.se

Södertälje

Gruppnummer: 08-606 99 50

Gruppmejl: foretag.sodertalje@k-rauta.se

Sebastian Demir

Telefon: 08-606 99 52

Mobil: 070-431 09 72

sebastian.demir@k-rauta.se

Mattias Määttä

Telefon: 08-606 99 53

Mobil: 070-431 09 76

mattias.maatta@k-rauta.se

Stockholm, Täby

Gruppnummer: 08-522 929 50

Gruppmejl: foretag.taby@k-rauta.se

Mikael Rolke

Telefon: 08-522 929 53

Mobil: 070-431 54 39

mikael.rolke@k-rauta.se

Jonas Karlsson

Telefon: 08-522 929 52

Mobil: 070-431 54 96

jonas.karlsson@k-rauta.se

Magnus Gisleskog

Telefon: 08-522 929 56

Mobil: 070-431 54 36

magnus.gisleskog@k-rauta.se

Michael Hahne

Telefon: 08-522 929 55

Mobil: 070-431 54 38

michael.hahne@k-rauta.se

Klas Dahlgren

Telefon: 08-522 929 54

Mobil: 070-431 54 99

klas.dahlgren@k-rauta.se

Conny Björnström

Telefon: 08-522 929 51

Mobil: 070-431 54 95

conny.bjornstrom@k-rauta.se

Umeå

Gruppnummer: 090-200 19 50

Gruppmejl: foretag.umea@k-rauta.se

Lars-Göran Nilsson

Telefon: 090-200 19 51

Mobil: 070-431 54 75

l-g.nilsson@k-rauta.se

Nils Vallgren

Telefon: 090-200 19 53

Mobil: 070-431 54 77

nils.vallgren@k-rauta.se

Rickard Martinsson

Telefon: 090-200 19 52

Mobil: 070-431 54 78

rickard.martinsson@k-rauta.se

Uppsala

Gruppnummer: 018-481 69 50

Gruppmejl: foretag.uppsala@k-rauta.se

Fredrik Rosén

Telefon: 018-481 69 51

Mobil: 070-455 69 68

fredrik.rosen@k-rauta.se

Mathias Alnesjö

Telefon: 018-481 69 52

Mobil: 070-455 69 64

mathias.alnesjo@k-rauta.se

Ricki Nilsson

Telefon: 018-481 69 54

Mobil: 070-455 69 69

ricki.nilsson@k-rauta.se

Rickard Isaksson

Telefon: 018-481 69 53

Mobil: 070-455 69 67

rickard.isaksson@k-rauta.se

Växjö

Gruppnummer: 0470-78 39 50

Gruppmejl: foretag.vaxjo@k-rauta.se

Andreas Holmberg

Telefon: 0470-78 39 52

Mobil: 070-431 54 86

andreas.holmberg@k-rauta.se

Richard Andersson

Telefon: 0470-78 39 51

Mobil: 070-431 54 85

richard.andersson@k-rauta.se

Örebro

Gruppnummer: 019-20 79 50

Gruppmejl: foretag.orebro@k-rauta.se

Matias Wallgren

Telefon: 019-20 79 52

Mobil: 070-431 09 85

matias.wallgren@k-rauta.se

Jan Preinert

Telefon: 019-20 79 53

jan.preinert@k-rauta.se

Support order/offert för Proffs

Steven Andersson

Mobil: 070-431 69 46

steven.andersson@k-rauta.se

Richard Brente

Mobil: 070-431 69 36

richard.brente@k-rauta.se

Direktör K-rauta för Proffs

Stefan Pageryd

Mobil: 070-431 69 50

stefan.pageryd@k-rauta.se

Regionchef Proffs

Per Fredriksson

Mobil: 070-431 69 90

per.fredriksson@k-rauta.se

Regionsäljare Proffs

Anders Hååg

Mobil: 070-455 69 07

anders.haag@k-rauta.se

Daniel Westerholm

Mobil: 070- 455 69 45

daniel.westerholm@k-rauta.se

Björn Fredholm

Mobil: 070-431 69 34

bjorn.fredholm@k-rauta.se

Roger Olsson

Mobil: 070-716 55 05

roger.olsson@k-rauta.se